Kim jest Wiaczesław Mosze Kantor? Wpływowy lider Żydów w Europie organizuje Światowe Forum Holocaustu w Jerozolimie

Mosze Kantor w  ZSRR projektował stacje orbitalne, w Rosji dorobił się fortuny na nawozach
Mosze Kantor w ZSRR projektował stacje orbitalne, w Rosji dorobił się fortuny na nawozach Fot. MENAHEM KAHANA/AFP/East News

Andrzej Dworak

Ma majątek wart prawie 4 mld dol. netto. Ktoś taki musi być człowiekiem wpływowym. A jeśli ma też potężnego przyjaciela, który jest wodzem na Kremlu, jego wpływy nabierają światowego zasięgu. 66-letni Wiaczesław Mosze Kantor jest osobą, która dla swojego protektora z Moskwy przygotowała uroczystość w Yad Vashem - tę, na którą nie pojedzie prezydent Andrzej Duda. Gwiazda uroczystości w Jerozolimie upamiętniających wyzwolenie obozu Auschwitz może być tylko jedna i będzie nią Władimir Putin.

Rosyjski oligarcha Kantor był nieznany szerzej poza rosyjskimi kręgami biznesu do 2007 roku, do pierwszego wyboru na przewodniczącego Europejskiego Kongresu Żydów (EJC) - w 2016 roku został wybrany po raz trzeci.

Związki z Polską

Nie znaczy to, że pozostawał w cieniu - w 2005 otrzymał od prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego Krzyż Oficerski Orderu Zasługi. Później, w latach 2008-2014, Kwaśniewski był współprzewodniczącym powołanej przez Kantora Europejskiej Rady ds. Tolerancji i Bezpieczeństwa, instytucji szacownej z nazwy i z założenia, walczącej o tolerancję i bezpieczeństwo na naszym kontynencie, zatrudniającej m.in. byłych premierów (W. Brytanii Tony Blair, Hiszpanii José MaríaAznar) i prezydentów (Słowenii Milan Kučan). Jej szef Kantor dwa lata temu zaatakował Polskę za antysemityzm i brak tolerancji, naturalnie w walce o lepsze jutro.

Z Polską wiążą Kantora także inicjatywy kulturalne i gospodarcze. Te pierwsze udane - jak obchody w Krakowie 60-lecia wyzwolenia Auschwitz-Birkenau 27 stycznia 2005 roku „Pozwólcie żyć narodowi mojemu!”. Te drugie - naznaczone niepowodzeniami, jak choćby próba przejęcia Azotów w 2012 roku, czy blokowanie rozwoju zakładów chemicznym w Policach. W czasie sprawowania funkcji współprzewodniczącego Europejskiej Rady ds. Tolerancji i Bezpieczeństwa przez Kwaśniewskiego Grupa Acron Mosze Kantora ogłosiła szereg ofert przejęcia polskich producentów nawozów, ale interes nie wyszedł i Acron się wycofał.

Kantor, przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, nie dba o potencjalny konflikt interesów między działalnością gospodarczą a publiczną i usiłuje pozostawać poza kontrolą. Jego stanowisko „jest potężnym narzędziem tworzenia sieci powiązań” - mówił były prezes EJC Pierre Besnainou. - „Zwłaszcza jeśli chodzi o nie-Żydów. Żydzi nie wiedzą tego ani nie dbają o to, kto jest prezydentem EJC, ale jest to marka dla Gojów. Można ją wykorzystać dla osobistych korzyści. ” Czemu nas to nie dziwi.

Trochę inny oligarcha

Kantor był jednym z całej fali rosyjskich biznesmenów, którzy zdobyli fortunę w pierwszych latach po rozpadzie Związku Radzieckiego, uwłaszczając się na przejmowaniu monopoli państwowych po okazyjnych cenach i budowaniu imperiów biznesowych powstających z dnia na dzień. Ale podczas gdy inni oligarchowie rzucili się na wiodące branże, takie jak ropa naftowa, bankowość i media, Kantor skierował się w innym kierunku - zajął mniej efektowny, ale bardzo lukratywny rynek nawozów. Nie prowadził też tak jak jego koledzy i rówieśnicy ekstrawaganckiego trybu życia - jest żonaty z kobietą o imieniu Anna i ma czterech synów i córkę. Jego koledzy oligarchowie kupowali kluby sportowe i gazety oraz przechwalali się, kto ma największy jacht, a on wolał szlachetniejsze upodobania - zgromadził ogromną kolekcję sztuki awangardowej.

Należał do grupy oligarchów, którzy zawarli pokój z nowym dyktatorem Kremla, ambitnym i młodym prezydentem Putinem. To była dobra decyzja, gdyż ci miliarderzy, którzy zapragnęli władzy również w polityce, szybko zostali przez Putina zneutralizowani. Ich przywódca Michaił Chodorkowski powędrował za kraty, a inni zostali zmuszeni do pójścia na wygnanie. W tej chwili rosyjsko-żydowscy oligarchowie tworzą albo antyputinowską grupę Jukos - wszyscy są obecnie na emigracji - albo grupę Alfa, z którą utożsamiany jest Kantor. Alfa nadal prowadzi działalność w Rosji i działa ostrożnie, aby nie nadepnąć Putinowi na odcisk, dba też, żeby okazywać mu należytą wdzięczność.

Niezwykle utalentowany pan Kantor

38 lat temu Edgar Bronfman został prezydentem Światowego Kongresu Żydów (WJC). Od tego czasu powszechną praktyką stało się, że prezesi dużych międzynarodowych organizacji żydowskich są niezwykle bogatymi ludźmi. Mają czas, prywatne odrzutowce i taki prestiż, aby móc podróżować po świecie i spotykać się z głowami państw. Mają pieniądze na wspomaganie organizacji, którymi kierują, oraz na finansowanie prywatnych fundacji, które przekazują darowizny na rzecz społeczności żydowskich i lokalnych organizacji. Darowizny te umacniają ich pozycję jako wiodących żydowskich filantropów i zapewniają im niezbędne głosy do ponownego wyboru. Ale trudno jest dostrzec, gdzie kończy się filantropia, a zaczynają prywatne interesy. Lub interesy stojących za nimi polityków.

Wehikułami znakomicie uruchamiającymi interesy Wiaczesława Mosze Kantora są bardzo liczne inicjatywy, fundacje i organizacje. Ugruntowuje to jego wizerunek męża stanu, choć na początku szefowania EJC jego pomysły trochę szokowały. Podczas spotkania przywódców żydowskich z niemiecką kanclerz Angelą Merkel, podarował jej kostkę mydła, która, jak twierdził, była taka sama jak ta, którą Niemcy podawali Żydom przed wejściem do komór gazowych. Wyjaśnił, że jest to w kontekście Iranu i „symbolizuje potrzebę ciągłej czujności przeciwko antysemityzmowi”. Miał też dziwaczną ideę, żeby przyznać wszystkim Żydom na całym świecie prawa do głosowania w wyborach w Izraelu. Chciał założyć „Żydowski Dom Lordów”, którego członków mianowałby on sam. Teraz unika takich gaf.

Udało mu się zbudować pozycję niezwykle dyskretnego, ale gorliwego pracownika na rzecz związków Jerozolimy z Moskwą. Premier Izraela Benjamin Netanjahu spotyka się z nim znacznie częściej niż z innymi żydowskimi przywódcami i ceni sobie jego opinię na temat tego, co myślą na Kremlu.

Zorganizował w Moskwie w 2016 roku spotkanie dowodzonego przez siebie Międzynarodowego Forum Luksemburskiego w sprawie Zapobiegania Katastrofie Jądrowej - to kolejne wspaniale nazwane ciało założone i finansowane przez Kantora, które gromadzi ekspertów z Zachodu, Rosji i Izraela. Wezwał przywódców Stanów Zjednoczonych i Rosji do współpracy nad bezpieczeństwem nuklearnym i redukcją broni masowego rażenia - w ten sposób znowu ze stolicy Rosji dobiegło wołanie o pokój, a przecież wiemy, że nikt tak w przeszłości o pokój nie walczył jak ZSRR.

Forum Luksemburskie organizuje kilka wydarzeń rocznie, finansuje kilku byłych polityków i wyższych urzędników, ale przede wszystkim stanowi platformę dla człowieka, który chce reprezentować Żydów w Europie. Poza tym osiągnięcia Forum Luksemburskiego pozostają niejasne, podobnie jak osiągnięcia innych organizacji pod przewodnictwem Kantora.

Trzeba mu przyznać, że jest hojny - miejsca by nie starczyło, żeby wyliczyć jego darowizny dla instytucji i ludzi w Europie, Rosji, Izraelu i na całym świecie. Wspiera służbę zdrowia, sztukę i kulturę, pojednanie, promowanie religijnego i rasowego współistnienia, równości i różnorodności. Wśród tych inicjatyw jest także wspieranie Yad Vashem.

Kim jest Kantor? Człowiekiem Putina? Biznesmenem, któremu nie wychodzą interesy nad Wisłą? Kimś, kogo interesy i kontakty nie mają nic wspólnego z pominięciem prezydenta Andrzeja Dudy w Jerozolimie? Być może każdym po trochu. Ale zacytujmy Szewacha Weissa, byłego ambasadora Izraela w Warszawie, który odniósł się do decyzji szefów Instytutu Yad Vashem, żeby pomniejszyć rolę polskiego prezydenta w czasie rocznicowych uroczystości: - „Powiem coś niedelikatnie… Tę konferencję zorganizował pan, który nazywa się Kantor. Przepraszam, on to zorganizował jak kantor. Handel z historią. Tego się nie robi - stwierdził Szewach Weiss.

Wybory 2020: podsumowanie dnia (komentarze na żywo)

Więcej na temat:

Komentarze

4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.06.2020 16:55:35

INTERNET SCAM ALERT‼️

The internet today is full of SCAM ADS, mostly in comments of various sites and blogs. A large number of individuals have been victims of scam and lost a lot of money to SCAMMERS. Most of the common scam you can see

❌BANK LOAN SCAM. ❌BINARY OPTIONS SCAM.

❌LOTTERY SCAM. ❌HACKING SCAM. and lost more......

✳️The big Question is “Can someone Recover their money lost to Internet Scam⁉️

I will say yes, and will tell you how.

The only way to Recovery your is to hire a Hacker who will help you take back your money from this Scammers and today is your lucky day, you just met the guys perfect for the job.

WHO ARE WE❔

We are PYTHONAX, A group of skilled Hackers and have dedicated our time to help individuals get back thier money from INTERNET SCAMMERS. There is a research was carried one to calculate the amount of money lost through Scam, and it was confirmed that more than USD $3billion annually.

HOW DO WE OPERATE❔

We first of all study the scammer brought to us by hacking the person device(phone or computer) to get information of How, Where, this person keeps money he/she as defrauded people of ( so many of this scammers don’t actually save the money in banks, they mostly stack the money in a Bitcoin wallet, that way it is safe and untraceable to authorities) and we work on a strategy to get back the money and give it back to whom they have defrauded.

Contacting us is simple, just give us a message through the email below.

Email-: PYTHONAX@OUTLOOK.COM

If you a victim of internet scam or you know someone who is, make contact to us immediately. You are 💯 % safe to contact us, our email is very secure.

We also provide Legit Hacking Services such as-:

🔸Phone Hacking/Cloning

🔸Email Hacking

13.05.2020 11:47:21

Zobacz, jak wzmocnić swoją odporność na walkę z koronawirusem ---> yourblogg.info/covid

14.04.2020 17:51:45

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gmail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.

14.04.2020 17:50:36

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gmail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.

24.03.2020 09:24:47

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

17.03.2020 22:59:10

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem prywatnym pożyczkodawcą. Czy potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? lub czy odmówiono Ci pożyczki przez bank lub inną instytucję finansową? Oferujemy bezpieczne pożyczki, a jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, napisz do mnie na adres (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy poszukujesz środków na spłatę długów?

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?

* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

* Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?

* Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc.

* Mogę zaoferować pożyczkę w wysokości do 5 milionów euro lub (20 000 000 złotych polskich).

* Możesz spłacić od 1 do 30 lat.

* Możesz wybrać pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.

* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: | moonlightloanfirm@gmail.com |

Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Z pasją sprawiamy, że włączenie finansowe się liczy.

Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wartość.

Dzięki firmie pożyczkowej Moonlight możesz pożegnać się z kryzysem finansowym i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni

Gorące pozdrowienia

Pani Charlotte Müller

09.03.2020 03:55:50

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

09.03.2020 03:54:14

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

22.02.2020 21:24:53

Witam Panie i Panowie.

Witamy w NoviCap Financial Service Provider.

Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb.

NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek dla wszystkich potrzebujących pomocy finansowej przy niskich stopach procentowych, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com ||

O NOVICAP

NoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań finansowych, aby poprawić swoje finanse, NoviCap jest właściwą firmą do kontaktu.

POWÓD DO POŻYCZKI Z NOVICAP

√ Możesz pożyczyć od 1000 € do 50 milionów €

Et Uzyskaj pożyczkę w mniej niż 24 godziny.

√ Brak ukrytych opłat lub warunków

Approval 100 procent zatwierdzenia pożyczki

OvNoviCap jest szybki, godny zaufania i niezawodny.

Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com ||

NoviCap jest właściwą firmą, z którą można się kontaktować, gdy masz problemy finansowe, a naszym priorytetem jest wywołać uśmiech na twarzy każdego.

31.01.2020 12:20:02

Cześć! Nazywam się Lena, mam 23 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/lena97

23.01.2020 23:08:49

Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są

zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od

minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką

okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami.

Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com

Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem; avants.loan@gmail.com

Whatsapp 1 (409) 2062954

pozdrowienia

Grupa Avant

23.01.2020 08:45:36

Przede wszystkim, czemu i po co Żydzi mieszają się do rocznicy wyzwolenia w Polsce przez Front Ukraiński armii radzieckiej niemieckiego obozu, co mają wspólnego? Znowu światowy spisek!

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na demaskator24@polskapress.pl

Masz materiał do sprawdzenia?

Prześlij do nas informacje, które weźmiemy pod lupę

Czytaj także

Polecane dla Ciebie