Koronawirus. Ministerstwo spraw zagranicznych dementuje: Polska nie wstrzymywała transportu maseczek do Włoch. Wcześniej pisały o tym media

Fot. MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Andrzej Brzuszkiewicz

Polskie ministerstwo spraw zagranicznych informuje, że Polska nie wstrzymywała żadnego transportu maseczek do Włoch. Takie informacje pojawiły się m.in. w "Gazecie Wyborczej" i włoskim dzienniku "La Stampa".

- Dementujemy blokowanie przez Polskę jakiegokolwiek transportu maseczek do Włoch. Solidaryzujemy się i wspieramy naród Flaga Włoch w tym jakże trudnym okresie - napisano na koncie ministerstwa spraw zagranicznych na Twitterze.

Wcześniej "Gazeta Wyborcza" napisała, że polskie służby celne zatrzymały ponad 23 tys. masek przeznaczonych dla rzymskich szpitali. Dziennik powoływał się na Alessio D'Amato, asesora ds. zdrowia regionu Lacjum.

- Alessio D’Amato przekazał mediom, że władze regionu natychmiast poinformowały o incydencie włoską Obronę Cywilną, która z kolei zaangażowała w sprawę ambasadę włoską w Polsce i włoskie MSZ - donosiła "GW".

Informacje "Gazety Wyborczej" zamieścił na Twitterze m.in. Roman Giertych i Radosław Sikorski.

- Czy siewcy fake newsów przeproszą? - skomentował to Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy.

Tymczasem Radosław Sikorski w odpowiedzi zwrócił uwagę, że o zatrzymaniu przez Polskę transportu maseczek pisał wcześniej poważny woski dziennik "La Stampa".

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Więcej na temat:

Komentarze

4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.03.2020 15:05:45

dsfdsf

24.03.2020 09:24:29

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodówNigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujeszŚwiadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na demaskator24@polskapress.pl

Masz materiał do sprawdzenia?

Prześlij do nas informacje, które weźmiemy pod lupę

Czytaj także

Polecane dla Ciebie